PRELIMINARNI KALENDAR NATJECANJA 2023.

Siječanj
Pe 05.01. Dvoranski miting AK Slavonija-Žito Osijek (SO)
Su 13.01. PODRAVKA Prvenstvo Hrvatske u dvorani, mlađi seniori-ke Zagreb (AGR)
Ne 14.01. Kvarnerska liga – starije kategorije dvorana Rijeka (ASPGŽ)
Sr 17.01. PODRAVKA Prvenstvo Hrvatske u štafetama u dvorani Zagreb (AGR)
Su 20.01. PODRAVKA Prvenstvo Hrvatske u dvorani, mlađi juniori-ke Zagreb (MZ)
Su 20.01. 20. Polumaraton Maslenica-Novigrad Maslenica (SAP)
Ne 21.01. Kvarnerska liga – starije kategorije dvorana Rijeka (ASPGŽ)
Sr 24.01. SRB-CRO-SLO dvorana, seniori-ke Beograd (SRB)
Sr 24.01. Dvoranski miting Varaždin Varaždin (SV)
Su 27.01. PODRAVKA Prvenstvo Hrvatske u dvorani, juniori-ke Zagreb (AGR)
Ne 28.01. ZAZAK – Zabavni zagrebački atletski kup – 1. kolo Zagreb (AGR)

Veljača
Su 03.02. Otvoreno prvenstvo Zagreba u dvorani Zagreb (ZAS)
Ne 04.02. Prvenstvo Balkana u dvorani, juniori-ke Beograd (SRB)
Ne 04.02. ZAZAK – Zabavni zagrebački atletski kup – 2. kolo Zagreb (AGR)
Ne 04.02. Kvarnerska liga – pojedinačno prvenstvo dvorana Rijeka (ASPGŽ)
Su 10.02. Prvenstvo Balkana u dvorani Istanbul (TUR)
Su 10.02. PODRAVKA Prvenstvo Hrvatske u dvorani, kadeti-kinje Zagreb (AGR)
Ne 11.02. PODRAVKA Prvenstvo Hrvatske u dvorani, mlađi kadeti-kinje Zagreb (ZAG)
Ne 11.02. HACL – 7. Slavonska trka Slavonski Brod (MAZSB)
Sr 14.02. Dvoranski miting Varaždin Varaždin (SV)
Su 17.02. Dječja kvarnerska liga – dvorana Rijeka (ASPGŽ)
Su-Ne 17.-18.02. PODRAVKA Prvenstvo Hrvatske u dvorani, seniori-ke Zagreb (DZ)
Ut 20.02. WA Indoor Tour Bronze – Memorijal Josip Gašparac Osijek (SO)
Su-Ne 24.-25.02. PODRAVKA Prvenstvo Hrvatske u višebojima u dvorani Zagreb (*)
Ne 25.02. HACL – Split Marathon 2024 Split (MSP)

Ožujak
Pe-Ne 01.-03.03. Svjetsko dvoransko prvenstvo Glasgow (GBR)
Su 02.03. PODRAVKA Pojedinačno i ekipno prvenstvo Hrvatske u trčanju na 50 km i 100 km Slavonski Brod (MAZSB)
Su 02.03. Polojska ultra (100km) Slavonski Brod (MAZSB)
Su 02.03. Kvarnerska liga – ekipni kros Labin (ALB)
Su-Ne 02.-03.03. PODRAVKA Zimsko bacačko prvenstvo Hrvatske Split (ASK)
Ne 03.03. HACL – Cestovna utrka Holjevka Zagreb (ZAS)
Su 09.03. PODRAVKA Ekipno prvenstvo Hrvatske u krosu Čakovec (MČ)
Su 09.03. Prvenstvo Balkana u hodanju Antalya (TUR)
Su 09.03. Zimsko prvenstvo Zadarske županije u Kids Athletics u dvorani Zadar (ASZŽ)
Su 09.03. HTL – Crazy Hill trail 2024 Ludbreg (VVŽ)
Su-Ne 09.-10.03. Europski bacački kup Leiria (POR)
Su 23.03. Dječja kvarnerska liga – pojedinačno prvenstvo dvorana Rijeka (ASPGŽ)
Su 23.03. HTL – Promina trail Drniš (ASZ)
Ne 24.03. HALS – Ekipno prvenstvo u krosu (*)
Su 30.03. PODRAVKA Pojedinačno i ekipno PH u 1-satnom trčanju Zagreb (AGR)
Su 30.03. Svjetsko prvenstvo u krosu Beograd (SRB)

Travanj
Su 06.04. Proljetni kros Zadarske županije Zadar (ASZŽ)
Su 06.04. HTL – Jelsa trail Hvar (STRKA)
Su 13.04. PODRAVKA Pojedinačno i ekipno PH u polumaratonu Osijek (HS)
Su 13.04. HACL – 20. Osječki Ferivi polumaraton Osijek (HS)
Su 13.04. DAL – 1. kolo Makarska (SVM)
Su 13.04. Kvarnerska liga – starije kategorije * (ASPGŽ)
Ne 14.04. Prvenstvo Balkana u polumaratonu Nikšić (MNE)
Su-Ne 20.-21.04. PODRAVKA Prvenstvo Hrvatske u višebojima (*)
Ne 21.04. Svjetsko ekipno prvenstvo u hodanju Antalya (TUR)
Ne 21.04. HACL – 7. Polumaraton Zrinskih Čakovec (MČ)
Su 27.04. PODRAVKA Pojedinačno prvenstvo Hrvatske na 10000 m i hodanju na stazi Zagreb (AGR)
Su 27.04. Uskršnji miting Split (ASK)
Su 27.04. Miting otvorenja sezone Osijek (SO)
Su 27.04. HALS – 1. kolo – limači-ce (*)
Ne 28.04. Prvenstvo Balkana u maratonu Beograd (SRB)
Ne 28.04. PODRAVKA Pojedinačno i ekipno PH u “kratkom” trailu Ivanec (VVŽ)
Ne 28.04. HTL – 5. brdski maraton Ivanec – Novi Marof Ivanec (VVŽ)
Ne 28.04. ZAZAK – Zabavni zagrebački atletski kup – 3. kolo Zagreb (AGR)
Ne 28.04. HALS – 1. kolo – starije kategorije (*)
Ne 28.04. Kvarnerska liga – starije kategorije Medulin (MED)

Svibanj
Su 04.05. PODRAVKA Prvenstvo Hrvatske u štafetama Zagreb (AGR)
Su 04.05. HTL – 7. Brinje trail Brinje (MAKZG)
Ne 05.05. DAL – 2. kolo Split (ASK)
Ne 05.05. Proljetno prvenstvo Zadarske županije u Kids Athletics Zadar (ASZŽ)
Ne 05.05. HALS – 2. kolo – limači-ce (*)
Ne 05.05. Dječja kvarnerska liga * (ASPGŽ)
Su 11.05. Međunarodni atletski miting AK Agram Zagreb (AGR)
Ne 12.05. PODRAVKA Pojedinačno i ekipno PH u planinskom trčanju Zagreb (SLJZ)
Ne 12.05. DAL – Prvenstvo Dalmacije – limači-čice * (DAL)
Ne 12.05. Kvarnerska liga – starije kategorije * (ASPGŽ)
Ne 12.05. HALS – 2. kolo – starije kategorije (*)
Sr 15.05. “Dinamo-Zrinjevac 2024” – međunarodni atletski miting Zagreb (DZ)
Su 18.05. HTL – Litice oko Virovitice trail Virovitica (SLJZ)
Su-Ne 18.-19.05. PODRAVKA Kup i ekipno PH, seniori-ke Zagreb (MZ)
Su-Ne 18.-19.05. Prvenstvo Mediterana, ml. seniori-ke Ismailia (EGY)
Ne 19.05. HACL – 25. Jaskanski polumaraton – Memorijal Predrag Bošnjak Jastrebarsko (JAS99)
Su 25.05. Atletski miting AK Slavonija-Žito Osijek (SO)
Su 25.05. DAL – 3. kolo * (DAL)
Su 25.05. Kvarnerska liga – starije kategorije * (ASPGŽ)
Su 25.05. 14. Atletski miting AK Marsonia Slavonski Brod (MSB)
Su 25.05. HALS – 3. kolo – starije kategorije (*)
Su 25.05. Vukovar Half Marathon 2024 Vukovar (MAV)
Su-Ne 25.-26.05. Prvenstvo Balkana, seniori-ke Izmir (TUR)
Ne 26.05. HTL – Medvednica trail Zagreb (MAZSB)
Ne 26.05. HALS – 3. kolo – limači-ce (*)
Sr 29.05. Skakački miting – Korzo Jump 2024 Varaždin (SV)
Sr 29.05. Dječja kvarnerska liga – pojedinačno prvenstvo * (ASPGŽ)
Če 30.05. 5. atletska utrka 5-ica za Domovinu Zadar (ASZ)
Če 30.05. 3. CRO5RUN Zdenci Brdovečki (FIT)
Pe-Ne 31.05.-02.06. Europsko off road prvenstvo Annecy (FRA)

Lipanj
Su-Ne 01.-02.06. PODRAVKA Kup i ekipno PH, juniori-ke Zagreb (AGR)
Ne 02.06. HACL – 39. Plitvički maraton Plitvička jezera (PLI)
Pe-Sr 07.-12.06. Europsko atletsko prvenstvo Rim (ITA)
Su 08.06. Međunarodni noćni atletski miting Varaždin 2024 Varaždin (SV)
Su 08.06. ZAZAK – Zabavni zagrebački atletski kup – 4. kolo Zagreb (AGR)
Su 08.06. DAL – Prvenstvo Dalmacije – starije kategorije Split (ASK)
Su 08.06. Kvarnerska liga – pojedinačno prvenstvo * (ASPGŽ)
Su 15.06. HTL – Velebit trail Starigrad (SLJZ)
Su-Ne 15.-16.06. PODRAVKA Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, mlađi juniori-ke Čakovec (MČ)
Ne 16.06. HACL – GackaRun Half&5km Otočac (PLI)
Su 22.06. CZE-CRO-HUN-POL-SVK, juniori-ke * (CZE)
Su-Ne 22.-23.06. PODRAVKA Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, kadeti-kinje, mlađi kadeti-kinje Karlovac (KK)
Pe 28.06. Backyard ultra (probno natjecanje) Našice (NEXE)
Pe 28.06. Duga Resa Grin Run 2024 Duga Resa (FIT)
Su-Ne 29.-30.06. PODRAVKA Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, seniori-ke Karlovac (KK)

Srpanj
Su 06.07. Prvenstvo Balkana, mlađi juniori-ke Maribor (SLO)
Su 06.07. HACL – 6. Noćna 10ka i polumaraton Zagreb (FIT)
Su-Ne 06.-07.07. Međunarodni atletski miting HAAK Mladost Zagreb (MZ)
Sr 10.07. Međunarodni atletski miting Čakovec 2024 Čakovec (MČ)
Su 13.07. HTL – Sljemenski maraton Zagreb (SLJZ)
Če-Ne 18.-21.07. Europsko prvenstvo, mlađi juniori-ke Banska Bystrica (SVK)
Ut 23.07. Atletski miting AK Slavonija-Žito Osijek (SO)
Pe 26.07. Međunarodni atletski miting Split (ASK/HAS)
Su-Ne 27.-28.07. PODRAVKA Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, juniori-ke Varaždin (SV)

Kolovoz
Če-Ne 01.-11.08. Olimpijske igre Paris (FRA)
Su 03.08. 17. Kros u šumi Musapstan Zadar (KAVZ/ASZŽ)
Su-Ne 03.-04.08. Prvenstvo Balkana, juniori-ke Beograd (SRB)
Ne 04.08. 13. Atletska utrka “Pozdrav domovini” Zadar (ASZ)
Po 05.08. 5. Atletska utrka “Oluja na Olibu” Zadar (ASZ)
Su 10.08. 22. Planinska utrka Starigrad-Veliko Rujno Starigrad (SAP)
Ne 11.08. HTL – 6. Rastoke trail Slunj (PLI)
Po-Su 26.-31.08. Svjetsko juniorsko prvenstvo Lima (PER)
Su 24.08. HACL – 4. Jasenovačka utrka Jasenovac (JAS)
Pe-Su 30.-31.08. Skakački miting (motka) “Jump 2 Krk” (gradska riva) Krk (KRK)
Su 31.08. Atletski miting AK Slavonija-Žito Osijek (SO)

Rujan
Pe-Ne 06.-08.09. WA Continental Tour Gold ZAGREB 2024 Zagreb (CRO)
Su 07.09. DAL – 4. kolo * (DAL)
Ne 08.09. Kvarnerska liga * (ASPGŽ)
Sr 11.09. Međunarodni atletski miting Karlovac (KK)
Su 14.09. Pojedinačno i ekipno PH u “dugom” trailu Vodice (OKIT)
Su-Ne 14.-15.09. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, mlađi seniori-ke Varaždin (SV)
Pe-Ne 20.09. HTL – Ultra trail Dinarides Sinj (KN)
Su 21.09. Kup i ekipno PH, kadeti-kinje Zagreb (DZ)
Su 21.09. HTL – Mazator trail Sibinj (MAZSB)
Ne 22.09. HACL – 30. Varaždinski polumaraton Varaždin (M95)
Su 28.09. CRO-CZE-HUN-SLO-SVK, kadeti-kinje * (CRO)
Ne 29.09. Zadar Meeting 2024 Zadar (ASZŽ)
Ne 29.09. HACL – 2. Srakarsko-svibovečki cener Sraćinec (VVŽ)

Listopad
Su 05.10. Pojedinačno PH u cestovnom hodanju Zagreb (AGR)
Su 05.10. 7. Atletska utrka linijom obrane grada Zadra Zadar (ASZŽ)
Su 05.10. 9. Baranjski Ferivi polumaraton Kopačevo (SO)
Su 05.10. HALS – 3. kolo – limači-ce (*)
Ne 06.10. HALS – 4. kolo – starije kategorije (*)
Ne 06.10. ZAZAK – Zabavni zagrebački atletski kup – 5. kolo Zagreb (AGR)
Ne 06.10. Jesensko prvenstvo Zadarske županije u Kids Athletics Zadar (ASZŽ)
Ne 06.10. Kvarnerska liga – starije kategorije * (ASPGŽ)
Su 12.10. DAL – Prvenstvo Dalmacije u krosu * (DAL)
Su 12.10. HALS – pojedinačno prvenstvo – starije kategorije (*)
Ne 13.10. Pojedinačno i ekipno PH u maratonu Zagreb (ZAS)
Ne 13.10. HACL – 32. Zagrebački maraton – WA Label Road Race Zagreb (ZAS)
Ne 13.10. HALS – pojedinačno prvenstvo – limači-ce (*)
Su 19.10. HACL – 7. Atletska utrka za grb Grada Zaprešića Zaprešić (FIT)
Su 19.10. Miting grada Makarske Makarska (SVM)
Su 19.10. Prvenstvo Zadarske županije u krosu Zadar (ASZŽ)
Su 19.10. Kvarnerska liga – pojedinačno prvenstvo u krosu Labin (ALB)
Ne 20.10. Zabok Industrial Race 2024 Zabok (ZABOK)
Ne 20.10. HALS – Pojedinačno prvenstvo u krosu (*)
Su 26.10. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske u krosu Zadar (ASZ)

Studeni
Su 02.11. Pojedinačno i ekipno PH u cestovnom trčanju Zaprešić (FIT)
Ne 03.11. Dječja kvarnerska liga * (ASPGŽ)
Ne 03.11. Zagrebački noćni cener Zagreb (MAZSB)
Su 09.11. Prvenstvo Balkana u krosu * (ROU)
Su 09.11. Pojedinačno i ekipno PH u 12-satnom i 6-satnom trčanju Zagreb (SLJZ)
Ne 10.11. HACL – 37. Polumaraton Ivan Starek Zagreb (MAKZG)
Su 16.11. 8. Atletska utrka Dani sjećanja od Škabrnje do Vukovara Škabrnja (SAP)
Su 23.11. HACL – 41. Mali maraton Nin-Zadar Zadar (ASZ)
Su 23.11. HTL – Papuk trail Papuk (KN)

Prosinac
Su 07.12. HACL – 5. Šibenik Half Marathon – RUNESCO Šibenik (FIT)
Su 07.12. Atletska utrka Poličnik 2024 (10 km) Poličnik (SAP)
Ne 08.12. Europsko prvenstvo u krosu Antalya (TUR)
Su 14.12. Božićni atletski miting 2024 Makarska (SVM)
Su 14.12. HTL – Adventski trail “Tri kastafska vrha” Kastav (RIKA)
Su 21.12. Memorijal Željko Šobot – dvoranski miting Zagreb (DZ)
Su 21.12. Štafetne utrke 4x1000m i 4x250m Zadar (ASZŽ/KAVZ)
Su 28.12. 22. Božićna utrka Pero Mazija (5 km) Zadar (ASZ)
Po 30.12. Miting otvorenja dvoranske sezone 2025 Osijek (SO)